32.0" Laptop Screen Replacement Display G320ZAN01.0 3840(RGB)*2160 UHD 60Hz 700 Cd/m² Laptop Led Lcd Screen
Home » Products » Laptop Screen » Other Size LCD Screen » 32.0" Laptop Screen Replacement Display G320ZAN01.0 3840(RGB)*2160 UHD 60Hz 700 Cd/m² Laptop Led Lcd Screen
loading
  • Compatibility:G320ZAN01.0
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 32" WideScreen
  • Resolution:3840(RGB)×2160, UHD 137PPI
  • Surface Type:Antiglare
  • Video Connector:V-by-One 8 lane , 51 pins Connector
  • Frame Rate:60Hz
sharethis sharing button
  • G320ZAN01.0
  • For AUO
液晶屏
Product Description
Size 32 inch
Grade New A
Surface Antiglare
Resolution 3840(RGB)×2160
Brand For AUO
Model G320ZAN01.0
Connect 510 pins
Available in 13.3 to 17.3 inch sizes with 30/40-pin options. Compatible with ASUS, Lenovo, Dell, HP, Acer, and more.
  • Part Type: On-Cell Touch Display
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Resolution: HD (1366x768)
  • Surface Type: Glossy
  • Video Connector: 40 pin video connector
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Matte
  • Video Connector: 30 pin video connector
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Glossy
  • Size: 11.6" WideScreen