27.0" G270QAN01.2 Laptop Lcd Screen 2560(RGB)*1440 QHD LVDS 92 Pins 60Hz 99% SRGB Laptop Display Screen
Home » Products » Laptop Screen » 27.0" LCD Screen » 27.0" G270QAN01.2 Laptop Lcd Screen 2560(RGB)*1440 QHD LVDS 92 Pins 60Hz 99% SRGB Laptop Display Screen
loading
  • Compatibility:G270QAN01.2
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 27" WideScreen
  • Resolution:2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI
  • Surface Type:Antiglare
  • Video Connector:LVDS (4 ch, 8-bit) , 92 pins Connector
  • Frame Rate:60Hz
sharethis sharing button
  • G270QAN01.2
  • For AUO
液晶屏
Product Description
Size 27 inch
Grade New A
Surface Antiglare
Resolution 2560(RGB)×1440
Brand For AUO
Model G270QAN01.2
Connect LVDS/92 pins
Available in 13.3 to 17.3 inch sizes with 30/40-pin options. Compatible with ASUS, Lenovo, Dell, HP, Acer, and more.
  • Part Type: On-Cell Touch Display
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Resolution: HD (1366x768)
  • Surface Type: Glossy
  • Video Connector: 40 pin video connector
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Matte
  • Video Connector: 30 pin video connector
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Glossy
  • Size: 11.6" WideScreen