24.0" Inch M240UAN01.0 Laptop Lcd Display Screen 1920(RGB)*1200 LVDS 30 Pins 65Hz 300 Cd/m² Laptop Lcd Screen Led Panel
Home » Products » Laptop Screen » Other Size LCD Screen » 24.0" Inch M240UAN01.0 Laptop Lcd Display Screen 1920(RGB)*1200 LVDS 30 Pins 65Hz 300 Cd/m² Laptop Lcd Screen Led Panel
loading
  • Compatibility:M240UAN01.0
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 24" WideScreen
  • Resolution:1920(RGB)×1200, WUXGA 94PPI
  • Surface Type:Antiglare (Haze 25%)
  • Video Connector:LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
  • Frame Rate:65Hz
sharethis sharing button
  • M240UAN01.0
  • For AUO
液晶屏
Product Description
Size 24 inch
Grade New A
Surface Antiglare
Resolution 1920(RGB)×1200
Brand For AUO
Model M240UAN01.0
Connect LVDS/30 pins
Available in 13.3 to 17.3 inch sizes with 30/40-pin options. Compatible with ASUS, Lenovo, Dell, HP, Acer, and more.
  • Part Type: On-Cell Touch Display
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Resolution: HD (1366x768)
  • Surface Type: Glossy
  • Video Connector: 40 pin video connector
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Matte
  • Video Connector: 30 pin video connector
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Glossy
  • Size: 11.6" WideScreen