15.0" Inch Laptop Screen Replacement Display G150XAN03.0 1024(RGB)*768 EDP 30 Pins 60Hz 60% NTSC Laptop Led Lcd Screen
Home » Products » Laptop Screen » Other Size LCD Screen » 15.0" Inch Laptop Screen Replacement Display G150XAN03.0 1024(RGB)*768 EDP 30 Pins 60Hz 60% NTSC Laptop Led Lcd Screen
loading
  • Compatibility:G150XAN03.0
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 15" WideScreen
  • Resolution:1024(RGB)×768, XGA 85PPI
  • Surface Type:Antiglare, Hard coating (3H)
  • Video Connector:eDP (1 Lane) , 30 pins Connector
  • Frame Rate:60Hz
sharethis sharing button
  • G150XAN03.0
  • For AUO
液晶屏
Product Description
Size 15 inch
Grade New A
Surface Antiglare
Resolution 1024(RGB)×768
Brand For AUO
Model G150XAN03.0
Connect eDP/30 pins
Available in 13.3 to 17.3 inch sizes with 30/40-pin options. Compatible with ASUS, Lenovo, Dell, HP, Acer, and more.
  • Part Type: On-Cell Touch Display
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Resolution: HD (1366x768)
  • Surface Type: Glossy
  • Video Connector: 40 pin video connector
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Matte
  • Video Connector: 30 pin video connector
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Glossy
  • Size: 11.6" WideScreen