120Hz Mini LED 17.3" Laptop Screen HK173VB-01B 3840*2160 EDP 40 Pins Brightness 1180 Cd/m2
Home » Products » Laptop Screen » 17.3" LCD Screen » 120Hz Mini LED 17.3" Laptop Screen HK173VB-01B 3840*2160 EDP 40 Pins Brightness 1180 Cd/m2
loading
  • Compatibility:HK173VB-01B
  • Part Type: LCD Screen
  • Size:17.3" WideScreen
  • Resolution:3840(RGB)×2160, UHD 255PPI
  • Surface Type:Antiglare
  • Signal Interface:eDP (4 Lanes) , eDP1.4 , HBR3 (8.1G/lane) , 40 pins Connector
  • Refresh Rate:120Hz
  • Condition: Grade A+
sharethis sharing button
  • HK173VB-01B
  • For Innolux
  • Part Type: On-Cell Touch Display
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Resolution: HD (1366x768)
  • Surface Type: Glossy
  • Video Connector: 40 pin video connector
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Matte
  • Video Connector: 30 pin video connector
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Glossy
  • Size: 11.6" WideScreen