12.3" Inch C123VAN01.2 Lcd Laptop Screen 1440(RGB)*540 60 Pins 60Hz 750 Cd/m² Laptop Screen Replacement Display
Home » Products » Laptop Screen » Other Size LCD Screen » 12.3" Inch C123VAN01.2 Lcd Laptop Screen 1440(RGB)*540 60 Pins 60Hz 750 Cd/m² Laptop Screen Replacement Display
loading
  • Compatibility:C123VAN01.2
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 12.3" WideScreen
  • Resolution:1440(RGB)×540 125PPI
  • Surface Type:Antiglare
  • Video Connector:RSDS (1 Channel) , 60 pins Connector
  • Frame Rate:60Hz
sharethis sharing button
  • C123VAN01.2
  • For AUO
液晶屏
Product Description
Size 12.3 inch
Grade New A
Surface Antiglare
Resolution 1440(RGB)×540
Brand For AUO
Model C123VAN01.2
Connect 60 pins
Available in 13.3 to 17.3 inch sizes with 30/40-pin options. Compatible with ASUS, Lenovo, Dell, HP, Acer, and more.
  • Part Type: On-Cell Touch Display
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Resolution: HD (1366x768)
  • Surface Type: Glossy
  • Video Connector: 40 pin video connector
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Matte
  • Video Connector: 30 pin video connector
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Glossy
  • Size: 11.6" WideScreen