21.5" G215HAN01.2 Laptop Computer Screen 1920(RGB)*1080 FHD 72% NTSC LVDS 30 Pins 60Hz Laptop Lcd/led Screens Display
Home » Products » Laptop Screen » 21.5" LCD Screen » 21.5" G215HAN01.2 Laptop Computer Screen 1920(RGB)*1080 FHD 72% NTSC LVDS 30 Pins 60Hz Laptop Lcd/led Screens Display
loading
  • Compatibility:G215HAN01.2
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 21.5" WideScreen
  • Resolution:1920(RGB)×1080, FHD 102PPI
  • Surface Type:Antiglare, Hard coating (3H)
  • Video Connector:LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
  • Frame Rate:60Hz
sharethis sharing button
  • G215HAN01.2
  • For AUO
液晶屏
Product Description
Size 21.5 inch
Grade New A
Surface Antiglare
Resolution 1920(RGB)×1080
Brand For AUO
Model G215HAN01.2
Connect LVDS/30 pins
Available in 13.3 to 17.3 inch sizes with 30/40-pin options. Compatible with ASUS, Lenovo, Dell, HP, Acer, and more.
  • Part Type: On-Cell Touch Display
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Resolution: HD (1366x768)
  • Surface Type: Glossy
  • Video Connector: 40 pin video connector
  • Part Type: LCD Screen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Matte
  • Video Connector: 30 pin video connector
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Size: 11.6" WideScreen
  • Surface Type: Glossy
  • Size: 11.6" WideScreen